TNPU080510K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU080510K0BZEN00
JLCPCB Part #
C2073790
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS