TNPU0805107RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805107RAZEN00
JLCPCB Part #
C4327969
Description
-55℃~+125℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS