TNPU0805102KAYEA00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0805102KAYEA00
JLCPCB Part #
C2090594
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS