TNPU060397K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU060397K6AZEN00
JLCPCB Part #
C4343155
Description
-55℃~+125℃ 100mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS