TNPU060395K3AZEN00
MFR.Part #
TNPU060395K3AZEN00
JLCPCB Part #
C3958877
Description
-55℃~+125℃ 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS