TNPU06038K66AZEN00
MFR.Part #
TNPU06038K66AZEN00
JLCPCB Part #
C3962251
Description
-55℃~+125℃ 100mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS