TNPU06038K06BZEN00
MFR.Part #
TNPU06038K06BZEN00
JLCPCB Part #
C4283777
Description
-55℃~+125℃ 100mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS