TNPU060386K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU060386K6AZEN00
JLCPCB Part #
C3930800
Description
-55℃~+125℃ 100mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS