TNPU0603820RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603820RAZEN00
JLCPCB Part #
C4177702
Description
-55℃~+125℃ 100mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS