TNPU060380K6BZEN00
MFR.Part #
TNPU060380K6BZEN00
JLCPCB Part #
C4079107
Description
-55℃~+125℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS