TNPU06037K87BZEN00
MFR.Part #
TNPU06037K87BZEN00
JLCPCB Part #
C4123593
Description
-55℃~+125℃ 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS