TNPU0603787RAZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0603787RAZEN00
JLCPCB Part #
C4257286
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS