TNPU060376K8AZEN00
MFR.Part #
TNPU060376K8AZEN00
JLCPCB Part #
C4105674
Description
-55℃~+125℃ 100mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS