TNPU060375R0BZEN00
MFR.Part #
TNPU060375R0BZEN00
JLCPCB Part #
C7073138
Description
-55℃~+125℃ 100mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS