TNPU060371K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU060371K5BZEN00
JLCPCB Part #
C4315554
Description
-55℃~+125℃ 100mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS