TNPU06036K49AZEN00
MFR.Part #
TNPU06036K49AZEN00
JLCPCB Part #
C4071443
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS