TNPU06036K19AZEN00
MFR.Part #
TNPU06036K19AZEN00
JLCPCB Part #
C4309480
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS