TNPU060369K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU060369K8BZEN00
JLCPCB Part #
C3913906
Description
-55℃~+125℃ 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS