TNPU060368K1BZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU060368K1BZEN00
JLCPCB Part #
C4288430
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS