TNPU060368K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU060368K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4181391
Description
-55℃~+125℃ 100mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS