TNPU060363K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU060363K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4304283
Description
-55℃~+125℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS