TNPU06035K62BZEN00
MFR.Part #
TNPU06035K62BZEN00
JLCPCB Part #
C4237404
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS