TNPU06035K60BZEN00
MFR.Part #
TNPU06035K60BZEN00
JLCPCB Part #
C4303461
Description
-55℃~+125℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS