TNPU060356K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU060356K2AZEN00
JLCPCB Part #
C3991040
Description
-55℃~+125℃ 100mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS