TNPU060354K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU060354K9BZEN00
JLCPCB Part #
C4135577
Description
-55℃~+125℃ 100mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS