TNPU060351K1BZEN00
MFR.Part #
TNPU060351K1BZEN00
JLCPCB Part #
C4000420
Description
-55℃~+125℃ 100mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS