TNPU06034K99BZEA00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU06034K99BZEA00
JLCPCB Part #
C2090588
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS