TNPU06034K75AZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K75AZEN00
JLCPCB Part #
C4196327
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS