TNPU06034K70AZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K70AZEN00
JLCPCB Part #
C1854591
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS