TNPU06034K32BZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K32BZEN00
JLCPCB Part #
C4086704
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS