TNPU060348K7AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU060348K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4336538
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS