TNPU060345K3AZEN00
MFR.Part #
TNPU060345K3AZEN00
JLCPCB Part #
C4286090
Description
-55℃~+125℃ 100mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS