TNPU0603453RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603453RAZEN00
JLCPCB Part #
C4336381
Description
-55℃~+125℃ 100mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS