TNPU060342K2AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU060342K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4132111
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS