TNPU060340K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU060340K2AZEN00
JLCPCB Part #
C3932168
Description
-55℃~+125℃ 100mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS