TNPU06033K60AZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K60AZEN00
JLCPCB Part #
C4147719
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS