TNPU06033K48AZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K48AZEN00
JLCPCB Part #
C4225292
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS