TNPU06033K32BZEN00
MFR.Part #
TNPU06033K32BZEN00
JLCPCB Part #
C4282027
Description
-55℃~+125℃ 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS