TNPU060336K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU060336K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4205159
Description
-55℃~+125℃ 100mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS