TNPU060333K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU060333K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4228547
Description
-55℃~+125℃ 100mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS