TNPU06032K61AZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K61AZEN00
JLCPCB Part #
C6290153
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS