TNPU06032K26AZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K26AZEN00
JLCPCB Part #
C3992038
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS