TNPU06032K20BZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K20BZEN00
JLCPCB Part #
C4129126
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS