TNPU060326K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU060326K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4279331
Description
-55℃~+125℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS