TNPU060326K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU060326K1AZEN00
JLCPCB Part #
C3978404
Description
-55℃~+125℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS