TNPU060324R9BZEN00
MFR.Part #
TNPU060324R9BZEN00
JLCPCB Part #
C5961809
Description
-55℃~+125℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS