TNPU060322K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU060322K1AZEN00
JLCPCB Part #
C4204617
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS