TNPU060320K0AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU060320K0AZEN00
JLCPCB Part #
C2090959
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 20kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS