TNPU06031K91AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K91AZEN00
JLCPCB Part #
C3956898
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS