TNPU06031K82AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K82AZEN00
JLCPCB Part #
C4157258
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS